Uus Opel Astra Electric: kompaktklassi menumudel muutub täiselektriliseks

Opel keerab uue Astraga järgmise uuendusliku lehekülje: täna avalikustas Rüsselsheimi autotootja esimesed fotod uuest Opel Astra Electric’ust. Margiembleemil välgunoolt kandev bränd esitleb esimest täiselektrilist seeriatoodangu Astrat, millega jätkub kompaktse menumudeli aastakümnete pikkune edulugu. Alles äsja pälvis uus Astra võidu konkursil “Kuldne Rooliratas 2022”. Kuid see pole veel kõik: samaaegselt akuelektrilise luukpäraga esitleb pikkade traditsioonidega automark ka uut Opel Astra Sports Tourer Electric’ut, olles esimene täiselektriline universaal Saksa tootjalt.

LOE LÄHEMALT

Opel Grandland – 221 kW, 6 sek sajani, 0 õnnelikku petrolheadi

Nüüd ei pea Sa ootama nädalavahetust, et istuda oma ebamugavasse sportautosse ja tunda rõõmu kiirendamisest. Piisab pistikhübriidist, mis on kui tasakaalupunkt kahe – sisepõlemismootorite ja elektriajamite – maailma vahel. Tootjad väidavad, et nad võtsid mõlemast maailmast parima, kuid ma pole sellega päris nõus. On miinuseid, mis ei tundu ilmselged, kuid märkate neid, kui ostate sellise hübriidi ilma kõiki detaile läbi mõtlemata.

Esiteks nõuab see auto harjumuste muutmist ja teatud infrastruktuuri olemasolu kodus – laadimisjaama on vaja, sest auto saab elektri toel sõita 30-40 km ja kui bensiinimootor sisse lülitub, siis unustage mõistlik kütusekulu. Lisaks sellele, et väike mootor lükkab teie autot üksi edasi, on see samal ajal sunnitud ka 13,2 kWh akupakki laadima.

LOE LÄHEMALT

Järjekordselt edukas: uus Opel Astra võidab „Kuldse Rooliratta 2022“

  • „Parim auto kuni 50.000 Euro hinnaklassis“[1]: uus Astra ja Astra Sports Tourer võitsid kulla
  • „Räägib enda ees“: kolmandat korda järjest läheb „Auto-Oscar“ kuulsale Saksa automargile
  • Uhke juubel: tänavune võit on Opelile kokku juba 20. „Kuldne Rooliratas“

Rüsselsheim. „Just sellised on võitjad“: uus Opel Astra võitis „Kuldse Rooliratta 2022“. Tänu atraktiivsele välimusele, tipptehnoloogiatele ja Plug-in-Hybrid-versioonina esmakordselt ka elektrifitseerituna veenis Rüsselsheimi uus kompaktmudel nii AUTO BILD’i ja BILD am SONNTAG’i lugejaid kui ka asjatundjatest koosnevat žüriid. Menumudeli uusim põlvkond, olgu luukpärana või universaalina Sports Tourer, lõi läbi karmile konkurentsile vaatamata ning võitis autotööstuse ühe hinnatuma tiitli kui „Parim auto hinnaklassis kuni 50.000 Eurot“1. 

LOE LÄHEMALT

Uus Opel Astra on „Saksamaa aasta kompaktauto 2023“

•    Parim kompaktauto Saksamaal: Opeli uusim kompaktklassi sõiduauto jättis žüriile hea mulje
•    Selge võitja: Astra ja Astra Sports Tourer edestasid konkurente märgatavalt


Rüsselsheim. Uus Opel Astra teenis tiitli „Saksamaa aasta kompaktauto 2023“ . Sõltumatutest spetsialistidest koosnenud Saksamaa Aasta Auto žürii valis uue Astra ja Astra Sports Toureri Saksamaa parimateks kompaktklassi autodeks selge eduga sama segmendi konkurentide ees. Uuenduslik turvatehnika, mille Opel teeb uue Astraga kättesaadavaks kompaktklassi autode ostjate laiale ringile, jättis 27 autospetsialistist ja ajakirjanikust koosnevale žüriile hea mulje. Sama võib öelda jõuallikate laia valiku kohta, kuhu kuulub ka elektrifitseeritud pistikhübriid – sellega saab Astra juht esimest korda liikuda kohalikke heitmeid tekitamata ja eriti vastutustundlikult. Žürii kiitis ka Astra pilkupüüdvat eesrindlikku disaini, sõidunaudingut ning omaduste-hinna suhet. Mainekas auhind anti ametlikult üle 2. novembril Bad Dürkheimis toimunud tseremoonial.

LOE LÄHEMALT

Rae Valla Ettevõtluspäev

Põnevaid esinejaid ja mitmekülgset sisu pakkuv sündmus piirkonna ettevõtetele ja ettevõtlikele inimestele.
06.10.2022 | 10:00-13:30 | LänsiAuto Tallinn salong

Rae Vallavalituse eestvedamisel saab toimuma põnevaid esinejaid ja mitmekülgset sisu pakkuv sündmus piirkonna ettevõtetele ja ettevõtlikele inimestele. Kasulike kogemuste jagamine ja tulusate ideede koondamine, et ettevõtlus edeneks ja hoogustuks koostöö.

LOE LÄHEMALT

Miks just Opel?

Ehk olete märganud uudiseid Opeli vahetunud maaletoojast, märtsis Tallinna külje all Peetris avatud uuest esindusest ning inimestest selle sees, aga me pole veel vastanud ühele olulisele küsimusele. Miks peaks uue sõiduki soovija esmalt just LänsiAuto keskust külastama? 

Selle vajakajäämise parandamise osas abistab meid uue keskuse suurklientide müügijuht Risto Ojassaar, kes on olnud seotud automüügiga ühel või teisel moel juba üle paarikümne aasta.

Seega, miks just Opel?

LOE LÄHEMALT

Eristuda sooviv margiesindus

Eesti värskeim autoesindus meelitab kliente hea asukoha, tähelepanu ja laoautode varuga. Aga enne, kui neid teese kaitsma asume, olgu meelde tuletatud, et kahe kuu eest avatud Opeli keskuse näol on tegu värske maaletooja esmase visiitkaardiga. Aadressil Veesaare 5, täitsa Peetris (!) paikneva keskuse haldajaks on Länsiauto OY, Soome päritolu pereettevõte, mis on põhjanaabrite juures müünud Opeleid juba enam kui neljakümmend aastat ja mis on selle kaubamärgi maaletoojaks teisteski Balti riikides.

LOE LÄHEMALT

Uus Opeli esindus väärib tähelepanu mitmel põhjusel

Kuidas kirjeldada uut autoesindust, ilma et heietus kohe imalaks ei muutuks? Ja mismoodi annaks vältida kulunud loosungeid, rääkides tuttuuest keskusest, milles isegi koristaja mopp pole jõudnud halliks tõmbuda? Ei tea, aga teeme proovi ja räägime paarist põhjusest, miks Tallinna veeres Peetris, aadressil Veesaare 5 asuv hoone väärib autoostjate täit tähelepanu.

LOE LÄHEMALT